Oferta

wakacje | Dla rodzin

Cena od 40 PLN

Zapraszamy do  Willi Józefina.  Dysponujemy wolnymi  pokojami: 1,2,3,4,5,osobowymi z łazienkami każdy,  TV internetem,  na korytarzu aneks,   lub studiami rodzinnymi  ( apartamenty) składającymi się z dwóch pokoi ( pokój dla dzieci oraz pokój dla rodziców) kuchni przedpokoju łazienki  ubikacji.  Parking na posesji zamykany, wjazd bezpośrednio z drogi. Duzy ogród, grill, plac zabaw. Obok domu (30m) znajduje się sklep, restauracja, karczma (obiady już od 13zł) . W odległości 40m przystanek bus -dojazd do centrum PKP, PKS (1500m), (Krupówki 2000m),  Kużnic. Wszędzie dojężdzaja BUS. Szczegółowe informacje na stronie www.jozefina.wzakopanem.pl Zapraszamy!!!

Czytaj więcej


Narty | Narty

Cena od 40 PLN

Cena od 40-60zł od osoby  w zależności od standardu pokoju. Zapraszamy na Ferie do  Willi Józefina.   Dysponujemy wolnymi  1.pokojami 1,2,3,osobowymi z własnymi łazienkami  TV internetem  oraz na korytarzu aneksem,  2. lub studiami rodzinnymi- apartamenty składającymi się z dwuch pokoi  sypialni kuchni przedpokoju łazienki  ubikacji. 3.Pokoje o podwyższonym standardzie są to komfortowe pokoje z aneksami łazienkami i balkonami w cenie 60zł od osoby/doba. Parking na posesji zamykany, wjazd bezpośrednio z drogi więc nie ma problemów zimą. Obok domu (40m) znajduje się sklep, restauracja,karczma 300m (obiady już od 15zł) . W odległości 40m przystanek bus -dojazd do centrum (Krupówki),  Kużnic. Najbliższy wyciąg narciarski to Harenda -1300m, Antałówka- 1500m, Góbałówka -2000m. Wszędzie dojężdzaja BUS. Zapraszamy!

Czytaj więcej


wakacje | Wakacje

Cena od 40 PLN

Zapraszamy na wakacje do  Willi Józefina. Dysponujemy jeszcze wolnymi  pokojami 1,2,3,4,5,osobowymi z łazienkami, internetem, a na korytarzu aneks. Mamy również w ofercie studiama rodzinne (apartamenty 2-5os.) składające się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki,  ubikacji. Dla bardziej wymagających nowe komfortowe pokoje o podwyższonym standardzie tzn. z łazienką, aneksem, balkonem. Parking na posesji zamykany, wjazd bezpośrednio z drogi więc nie ma problemów z dojazdem. Duży ogród z miesjcem do posiedzenia,  placem zabaw, grill. Obok domu (30m) znajduje się sklep, restauracja,karczma (obiady już od 15zł) . W odległości 40m przystanek bus -dojazd do centrum (Krupówki),  Kużnic. Dworzec PKP, PKS 1500m, Krupówki -2000m. Wszędzie dojężdzaja BUS. Zapraszamy!

Czytaj więcej


Ferie | Ferie

Cena od 40 PLN

Zapraszamy na ferie do  Willi Józefina w Zakopanem. Dysponujemy wolnymi  pokojami 1,2,3,4,5,osobowymi z łazienkami  TV internetem na korytarzu aneks, w cenie od 40zł od osoby/doba  lub studiami rodzinnymi  ( apartamenty) składającymi się z dwóch pokoi kuchni przedpokoju łazienki  ubikacji w cenie od 50zł od osoby/doba.   Pokoje 2 i 3 osobowe o podwyzszonym standardzie z własnym aneksem i łazienką w cenie od 55zł od osoby/doba.  Parking na posesji zamykany, wjazd bezpośrednio z drogi. Obok domu (40m) znajduje się sklep, restauracja,karczma (obiady już od 13zł) . W odległości 40m przystanek bus -dojazd do centrum PKP, PKS, (Krupówki 2000m),  Kużnic. Wszędzie dojężdzaja BUS. Najbliższy wyciag Harenda 1300m. Pokój 1 osobowy z łazienką 60zł doba. Zapraszamy!

Czytaj więcej


Boże Narodzenie | Boże Narodzenie

Cena od 40 PLN

Zapraszamy na Święta  do  Willi Józefina.  Dysponujemy wolnymi  pokojami 2,3,4,5,osobowymi z łazienkami  TV internetem, na korytarzu aneks, ( posiadamy pokoje 2 i 3 osobowe z aneksami i łazienkami) lub studiami rodzinnymi (apartamentami) składającymi się z dwóch pokoi kuchni przedpokoju łazienki  ubikacji. Cena w przedziale 40-60zł od osoby/doba.  Parking na posesji zamykany, wjazd bezpośrednio z drogi więc nie ma problemów zimą. Obok domu (40m) znajduje się sklep, restauracja,karczma (obiady już od 13zł) . W odległości 40m przystanek bus -dojazd do centrum (Krupówki),  Kużnic. Najbliższy wyciąg narciarski to Harenda -1300m, Antałówka- 1500m, Góbałówka -2000m. Wszędzie dojężdzaja BUSy. Zapraszamy!

Czytaj więcej


weekend andrzejkowy | Andrzejki

Cena od 35 PLN

Zapraszamy na andrzejki do Zakopanego. Oferujemy pokoje w bardzo dobrym standardzie z łazienkami 1,2,3,4,5 osobowe, apartamenty, studia rodzinne. Cena od 35zł. Obok domu sklep spozywczy, niedroga restauracja, przystanek bus. Do centrum 1500m!!! Obok w restauracji (30m) zabawa andrzejkowa 28 listopada.

Czytaj więcej


weekend majowy | Majówka

Cena od 50 PLN

Wolne ostatnie pokoje z łazienkami, wi-fi, łoża małżeńskie, na korytarzu dostępny aneks. Nowe komfortowe pokoje z azienkami aneksami i balkonem. Apartamenty rodzinne, studia rodzinne. Na posesji parking, grill, ogród. Obok domu (30m sklep, restauracja, bus) 1500m do centrum!!! Szczegóły na stronie. Zapraszamy. Cena, bez dodatkowych opłat to 50-70zł od osoby/doba.

Czytaj więcej


wrzesień | Jesień

Cena od 40 PLN

Tylko we wrześniu super promocja.Pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienkami TV internet, na korytarzu dostępny aneks.  Cena od 40-45zł od osoby/doba.  Pobyt minimum na 5 nocy lub dłużej.  Pobyt krótszy cena w cenniku. Parking na posesji, ogród. Obok domu sklep, restauracja, przystanek bus. Do centrum 1500m. Dodatkowych opłat nie ma. Pokoje o podwyzszonym standardzie z łazięką i aneksem w cenie 50-55zł os/doba. Weekendy w cenie od 40zł od osoby/doba. PRZY REZERWACJI PROSZE POWOŁAĆ SIE NA PROMOCJE.www.jozefina.wzakopanem.pl

Czytaj więcej


Sylwester | Sylwester

Cena od 80 PLN

Zapraszamy na Sylwestra do  Willi Józefina. Dysponujemy jeszcze wolnymi  pokojami 2,3,4,5 osobowymi z łazienkami  TV internetem, a na korytarzu aneks oraz apartamentami rodzinnymi. W cenie 80-100zł od osoby/doba. Pokoje 2 osobowe o pdwyższonym standardzie z aneksem i łazienką w cenie 100 zł od osoby/doba. Parking na posesji zamykany, wjazd bezpośrednio z drogi więc nie ma problemów z dojazdem. Duży ogród z miesjcem do posiedzenia. Obok domu (30m) znajduje się sklep, niedroga restauracja, karczma (obiady już od 15zł) . W odległości 40m przystanek bus -dojazd do centrum (Krupówki),  Kużnic. Dworzec PKP, PKS 1500m piechotą 15min, Krupówki -2000m - spacerkiem 25min.  Wszędzie dojężdzaja BUS. Najbliższy wyciąg Harenda 1300m.  Dokładne szczegóły ustalane sa telefonicznie 602660965 Zapraszamy!

Czytaj więcej